Якісні результати гормональних аналізів у лабораторії Сінево

Лабораторія Сінево швидко та якісно надає достовірні результати гормональних аналізів для виявлення та підтвердження синдрому резистентних яєчників.

Європейська мережа медичних лабораторій в Україні – Сінево / Synevo з 2007 року успішно допомагає своїм клієнтам в діагностиці різноманітних захворювань. Повний перелік досліджень, які виконує лабораторія Сінево, можна знайти на сайті www.synevo.ua/analizy/vse-analizy/.

Єдиною правильною назвою лабораторії є Сінево або Synevo (в англомовному варіанті), інші варіанти написання, наприклад синєво, сінєво, sinevo, синева не відповідають дійсності та збільшують час на пошуки послуг відомої лабораторії в інтернеті.

Синдром резистентних яєчників (або інакше – синдром Севіджа) –захворювання, що за невчасного діагностування та лікування, призводить до важких наслідків, навіть до безпліддя.

Основними проявами захворювання є нерегулярність менструації з переходом в аменорею (відсутність менструальної функції), безпліддя на фоні правильно розвинутих вторинних статевих ознак у жінок до 35 років. Основною проблемою в діагностиці даного синдрому є те, що жінки пізно звертаються до лікаря-гінеколога. Гормональні аналізи у комплексі з гінекологічним оглядом допоможуть діагностувати синдром вчасно. Скориставшись послугами лабораторії Сінево, результати аналізів ви отримаєте максимально швидко, а достовірність їх буде дуже високою, що стане запорукою успішного лікування.

Симптоми синдрому резистентних яєчників

Важливо розуміти, що тільки комплексне обстеження: інструментальне (УЗД), при необхідності – проведення біопсії яєчників та лабораторне (аналізи), допоможе діагностувати синдром резистентних яєчників та відрізнити його від захворювань зі схожою симптоматикою. Тому першим етапом діагностики є своєчасне відвідування лікаря-гінеколога, який після огляду та УЗД органів малого тазу направить вас на необхідні гормональні аналізи, а професійний персонал лабораторії Сінево зробить усе, щоб процедура пройшла швидко та комфортно.

Отже, вам слід звернутися до гінеколога, якщо ви помічаєте у себе такі симптоми:

  • порушення менструального циклу, аж до повного припинення менструацій у жінок репродуктивного віку;
  • олігоменорея – збільшення інтервалів між менструаціями та/або скорочення тривалості менструації;
  • неможливість зачати дитину протягом року у жінок віком до 35 років;
  • порушення менструальної функції у сімейному анамнезі.

Діагностика синдрому резистентних яєчників

Лабораторія Сінево за рекомендацією лікаря-гінеколога виконає весь спектр потрібних гормональних аналізів на сучасному обладнанні світових виробників в області лабораторної діагностики. Коли лікар отримає результати досліджень гормонального статусу, на основі клінічного огляду, УЗД-даних та достовірного аналізу крові з медичної лабораторії Сінево він встановить кінцевий діагноз та розробить правильний план лікування.

При синдромі резистентних яєчників особливо високу діагностичну інформативність мають саме гормональні тести, широкий спектр яких пропонує Вам медична лабораторія Сінево. При синдромі резистентних яєчників будуть підвищені показники лютеїнізуючого гормону (ЛГ) та фолікулостимулюючого гормону (ФСГ) з нормальним рівнем пролактину й низькою концентрацією естрадіолу в плазмі крові.

Сучасна лабораторна діагностика в Сінево дозволяє визначати в плазмі крові рівень специфічних маркерів функціонального резерву яєчників – антимюллерового гормона (АМГ), інгібіну В та антифосфоліпідних антитіл –головних лабораторних маркерів антифосфоліпідного синдрому.

Лабораторні дослідження на гормональну репродуктивну панель в лабораторії Sуnevo проводяться за допомогою аналізатора та тест-системи Cobas 8000 від міжнародної компанії Roche Diagnostics (Швейцарія).

Переваги лабораторії Сінево при проведенні гормональних аналізів

У європейській мережі медичних лабораторій Сінево ви завжди зможете отримати результати аналізів, що мають високий ступінь достовірності. Це підтверджується іноземними сертифікатами якості, виданими німецькою референтною лабораторією DGKL.

Також, кожна лабораторія Synevo сертифікована згідно з міжнародною зовнішньою оцінкою якості Randox International Quality Assessment Scheme (RIQAS), Великобританія. Цей сертифікат не є обов’язковим для лабораторій, але його наявність свідчить про виняткову якість проведених досліджень.

Крім того, високий рівень лабораторії Сінево підтверджується сертифікатами зовнішнього контролю оцінки якості RfB. Усі ці відзнаки свідчать про те, що Сінево є сучасною надійною лабораторією з належним рівнем сервісу, а аналізи Сінево мають гарантований рівеньякості, якому можна довіряти.

Ще однією перевагою є те, що лабораторія Сінево використовує інтегровану інформаційну систему «Silab». Вона є розробкою румунської компанії «TotalSoft» і не використовується в жодній іншій лабораторії України. Silab об’єднує лабораторії та лабораторні центри Сінево в єдину електронну мережу завдяки штрих-кодуванню зразків, online-підключенню лабораторного обладнання до системи та online-валідації результатів, їх автоматична відправка електронною поштою — все це максимально автоматизує лабораторний процес і зводить «людський фактор» майже до нуля, що забезпечує якісний результат досліджень.

Важливо, що у лабораторії Сінево використовують новітні та найменш травматичні для пацієнта одноразові вакуумні системи для забору крові.

Завдяки цьому Ви отримуєте ряд переваг:

  • неприємні відчуття під час забору крові зведено до мінімуму;
  • процес скорочено до кількох секунд;
  • можна набрати кров для декількох аналізів у дві й більше пробірки досить швидко і без повторного введення голки в вену;
  • вакуумні системи забору крові ідеально підходять для клієнтів з тонкими або глибокими венами;
  • гарантується максимальна безпека як для клієнта, так і для медперсонала — конструкція вакутайнера повністю виключає контакт крові пацієнта з навколишнім середовищем;
  • особливості конструкції не дають змоги використати систему повторно, тому ризик інфікуватися від іншої людини через погано простерилізовану пробірку чи голку повністю виключено.

Пам’ятайте, що лише лікар може компетентно трактувати отримані результати аналізів, опираючись саме на ваш  анамнез та клінічну картину та призначити на їх основі кваліфіковане лікування. Головне, не забувайте, якщо вчасно звернутися до лікаря-гінеколога та отримати достовірні результати аналізів – можна вилікувати синдром резистентних яєчників та продовжувати вести повноцінне, сповнене радості та комфорту життя.